Deep Dive Diving Center Akdeniz'in en güzel sularına sahip Kıbrıs adasında yer almaktadır. Bu nedenle, sualtı dalış sporuna gönül verenlere sualtındaki inanılmaz güzellikleri görme imkanı sağlamaktadır. Dalış merkezimiz, Doğu Akdeniz Üniversitesi Beach Club tesisinde konuşlanmıştır.

  2005 yılında ailecek amatör olarak başladığımız bu keyifli maceraya 2009 yılında, çevremizden ve dostlarımızdan görmüş olduğumuz ilgi, almış olduğumuz destek sayesinde 2010 yılında ekipmanlarımızı çoğaltarak, kendimizi ve imkanlarımızı daha da geliştirerek, standarların üstünde ancak içimizdeki amatör ruhu ve heyecenı asla kaybetmeden kurmuş olduğumuz dalış merkezimiz ile tam olarak profesyonelliğe geçiş yaptık. Dalış merkezimizde alanında son derece eğitimli, deneyimli ve uluslararası sertifikalara sahip eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Tüm dünyada tüplü dalış standartlarını belirleyen ve bu standartlar çerçevesinde eğitim veren en güvenilir kurumlardan biri olan SSI ( Scuba School International) ile birlikte faaliyet göstermekteyiz.

  KKTC'in en gözde eğitim kurumlarından DAÜ ile işbirliği halindeyiz ve ortak yürüttüğümüz Yapay Resif Projesi ve Deniz Kaplumbağaları Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezine teknik dalış desteği vermekteyiz. Ayrıca, dalış merkezimiz Güney Kıbrıs'taki bazı dalış merkezleriyle ortak faaliyet gösterip Kıbrıs'ın sualtı zenginliklerini birlikte paylaşmaktayız.

  Deep Dive Diving Center olarak Kıbrıs sularında birçok dalış noktasına sahibiz ve bu güzellikleri paylaşmak için sualtı dalışına gönül verenleri merkezimize bekliyoruz.

  Dalışınız bol, tüpünüz dolu, görüşünüz açık olsun....
Copyright © 2012 Deep Dive Diving Center| All rights reserved.